Nowy użytkownik serwisu Nie pamiętam hasła

Forum

Niedziela, 8 września 2024
Forum Audiofil.pl - wyraź swoją opinię na różne tematy
Odpowiedz
Autor
Wiadomość
Sorror
Gość
Dodano: 2024-06-19 13:51:01
Cytuj
Powiedzcie mi jak to powinno być. We wrześniu mam zaplanowane wylewki, później chcielibyśmy zacząć wolno wygrzewać dom. I tu robi się problem, bo nie wiem co zrobić z kotłownią. Najpierw położyć płytki, potem piec i wygrzewać czy wstawić piec, wygrzać posadzki, wystawić piec ułożyć płytki i wstawić piec? Jak wy to robiliście?
mirven
Gość
Dodano: 2024-06-19 16:07:41
Cytuj
My kładziemy płytki w kotłowni w miejscu, gdzie będą zbiorniki i rozdzielnica. Płytki będą bez fug. Może coś potem pękać w tym miejscu, ale jesteśmy tego świadomi. Cóż, trudno. Potem od razu odpalamy wygrzewanie. U nas ekipa chce zamontować od razu całą kotłownię czyli też bojler czy pompki obiegowe, i nie widzę tego, żeby ktoś to potem rozmontowywał na chwilę (przecież będzie glikol w zbiorniku buforowym i mamy dużą rozdzielnicę, więc czasochłonność jej złożenia jest duża), więc jak płytki nie pękną to super. A jak pękną to trudno. My mamy pompę ciepła monoblock, więc w kotłowni jej nie będzie. Same wzory płytek warto jest moim zdaniem przejrzeć sobie na stronie Tubądzin: https://www.tubadzin.pl/
Odpowiedz
Poglądy lub opinie wyrażone na forum są poglądami jego autora. Administracja i moderatorzy portalu Audiofil.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum.
Regulamin
  Copyright © Audiofil.pl 2010
Kopiowanie lub rozpowszechnianie materiałów ze strony www.audiofil.pl bez uzyskania zgody zabronione.
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS